• Wpisów: 63
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 21:06
  • Licznik odwiedzin: 6 229 / 1642 dni
 
kimba313
 
Czeźdź ! *-*
Robie zadanie z maty xD ( Ta szczerość ;3 )
Uwielbiam jesień *-* ( tia , bo nie ma to jak nagle cuś powiedzieć (facepalm) )
Łapajcie nutę na dziś ^^What dlaczego piosenka o grze Five Nigts at Freddy's ?
Cóż niewiem jak wy , ale ja dość często oglądam na yt np : Rezigiusza , Polskiego pingwina i itd
Aham i co z tego ? ;-;
Tia zauważyłam , że wszyscy to nagrywają xD (WOW TA SPOSPRZEGAWCZOŚĆ !) W tym roku wyszła 2 część tej gry . Nie wiem dlaczego o tym piszę wgl xD
Ta gra to ogólnie horror o pizzeri ;3 (nje lubie horrorów xD)
*le opis*

„Witaj w swojej nowej letniej pracy w pizzerii Freddiego Fazbeara, gdzie dzieci wraz z rodzicami przychodzą by się dobrze najeść  oraz zabawić! Główną atrakcją restauracji jest, rzecz jasna, Freddy Fazbear i jego dwóch przyjaciół. Freddy i jego kompani to brygada animatronicznych robotów zaprogramowanych by zapewniać rozrywkę wszystkim klientom pizzerii! Zachowanie robotów w nocy jest jednak dość nieprzewidywalne, a zatrudnienie Ciebie jako stróża nocnego, jest o wiele tańszym rozwiązaniem niż naprawienie robotów.

Twoim zadaniem jest baczne przyglądanie się monitorom ukazującym obraz z kamer w całej restauracji ze swojego małego biura. Masz bardzo ograniczoną ilość prądu, którą możesz zużyć każdej nocy (cięcia budżetowe i takie tam). Oznacza to, że kiedy zabraknie Ci prądu – elektronicznie zamykanie drzwi do Twojego biura oraz żarówki przestaną działać! Jeżeli coś dzieje się nie tak w pizzerii – Freddybear i jego przyjaciele nie są w swoich wyznaczonych miejscach, musisz ich znaleźć na swoich monitorach i obronić się wedle potrzeby!

Czy uda Ci się przeżyć pięć nocy u Freddiego?”
(nie ma to jak skopiować z netu xD)
To chyba tyle ;/ (mało interesujący wpis tia ;c)
Wybaczcie , ale nie mam pomysłów ;c
Dobranuc xD

●•٠·ღKiMbAღ٠•♥

Nie możesz dodać komentarza.